HakkımızdaSertifikalarTakdir ve Teşekkür Belgeleri

1991 yılında inşaat alanındaki faaliyetlerine başlayan Cemal Şengel İnşaat, altyapı, üstyapı, deprem güçlendirme, prefabrik ve geçici yapı alanlarında yaptığı ve bitirdiği işler ile inşaat sektöründe haklı bir yer edinmiştir.

NATO güvenlik belgesine sahip Cemal Şengel İnşaat, bir çok askeri tesisteki tamamlanmış projeleri, ülkemiz güvenliği açısından stratejik önem arz eden zor coğrafi koşullardaki sınır karakol ve Sivil Savunma arama kurtarma tesisi inşaatları, kamu güvenliği doğrudan ilgilendiren deprem güçlendirme inşaat projeleri başta olmak üzere stratejik ve toplum yararını ilgilendiren çok önemli projelere imzasını atmıştır.

Üstyapı inşaatlarında birçok özel konut, villa, iş merkezi projelerini tamamlayan Cemal Şengel İnşaat, bu alanda da istikrarlı faaliyetleri ile tercih sebebi olmuştur.

Türkiye’de ilk kez bugüne kadar yapılmış uluslararası alanda en büyük organizasyon olarak Erzurum’da 2011 yılında gerçekleşmiş olan 25. Dünya Üniversiteler Kış Oyunları organizasyonunda geçici prefabrik yapıları ve ilgili enerji altyapılarının sağlanmasını Cemal Şengel İnşaat başarı ile tamamlamıştır.

İnşaat sektöründeki başarılı ve istikrarlı çalışmalarının yanında Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayan turizm alanına da yatırım yapan Cemal Şengel İnşaat, Palandöken Dedeman Hoteli ile ortaklığını sürdürmektedir.

İnşaat ve turizm alanındaki taahhüt ve yatırım projelerine devam eden Cemal Şengel İnşaat başarılı ve istikrarlı çizgisini devam ettirmektedir.